Roland Svensson - Stora Nassa 1948

550910

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll / Kvällsljus, Stora Nassa", 1948, signerad Roland S, 255/360, färglitografi, bildmått ca 43x40 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Budhistorik (43 bud)
4202725
9 600
4202702
9 400
4202540
9 200
4202701
9 200
4202540
9 000

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.