Roland Svensson Stora Nassa

Föregående | Översikt | Nästa

550800

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i storskärgårn" ("Vårkväll Stora Nassa"), signerad roland S, 294/360, färglitografi, bildmått ca 41x23 cm;

Läs mer

UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18

Något vågigt papper

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550800 - Roland Svensson Stora Nassa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Stora Nassa
Budhistorik (16 bud)
4199611
4 600
4193842
4 400
4168883
4 200
4193829
4168883
3 800

1 dag kvar
Avslutas 2018-08-19
20:06   (21:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.