Roland Svensson Skärgård

Föregående | Översikt | Nästa

550777

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (5) "Skärgård", komplett svit med fem färglitografier, signerade och numrerade roland S. 50/350 vardera., rammått ca 48x58, 59x43, 62x46, 48x61, 47x63 cm;
Omfattar: "Våris", "Sommarhav", "Utskär/Jägaren", "Tjockan kommer in", "Höst Bullerö";

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550777 - Roland Svensson Skärgård
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Skärgård

Budhistorik (8 bud)
4186410
4186409
3 800
4186408
3 600
4186407
3 400
4183146
3 200

5 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
19:12   (20:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.