Roland Svensson Gilläga

550751

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Utskärsland, "Gillöga", signerad roland S, pt, 1977, färglitografi, bildmått ca 34x53 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Gilläga
Budhistorik (9 bud)
4202505
2 600
4195479
2 400
4200450
4195479
4193130
1 600

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.