Roland Svensson Västan

Föregående | Översikt | Nästa

550600

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad, roland S, 125/250, färglitografi, bildmått ca 40x32 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550600 - Roland Svensson Västan
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Västan
Budhistorik (9 bud)
4199376
6 400
4169363
6 200
4169363
4 600
4174162
4 400
4169363
4 200

1 dag kvar
Avslutas 2018-08-19
21:00   (22:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
6 400
625 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.