Roland Svensson Möja

550563

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vårkväll, Möja, signerad roland S, 52/350, färglitografi, bildmått ca 34x42 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Möja
Budhistorik (4 bud)

4202594
4169437
1 900
4169436
1 800
4168196
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.