Roland Svensson Möja

Föregående | Översikt | Nästa

550563

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vårkväll, Möja, signerad roland S, 52/350, färglitografi, bildmått ca 34x42 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550563 - Roland Svensson Möja
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Möja
Budhistorik (3 bud)

4169437
1 900
4169436
1 800
4168196
1 700

3 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
19:42   (20:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.