Roland Svensson

550544

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Ålderdomlig interiör, Isle of Foula Shetland", signerad roland S., HC, färglitografi, bildmått ca 55x35 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (2 bud)

4193934
4169352
750

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.