Roland Svensson

550540

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland - Utskärssegling", signerad daterad roland S, 54/150, 1984, färglitografi, bildmått ca 36x59 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (29 bud)
4202944
7 000
4202946
6 800
4202944
6 600
4202942
6 400
4202902
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.