Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

550540

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland - Utskärssegling", signerad daterad roland S, 54/150, 1984, färglitografi, bildmått ca 36x59 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550540 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (8 bud)
4174170
2 400
4169330
4169328
4169327
1 900
4169326
1 800

4 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
21:36   (22:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.