Roland Svensson Tornö

550521

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsmorgon, Tornö", signerad roland S, pt, 1977, färglitografi, bildmått ca 56x43 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Tornö
Budhistorik (4 bud)

4174176
4169348
1 900
4168185
4166849
650

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.