Roland Svensson - Lommens bod Gillöga

550398

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lommens bod" - Gillöga, 1945, signerad roland S, färglitografi, 95/200, bildmått ca 40x66 cm;

Läs mer

UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Budhistorik (15 bud)
4202226
4 400
4202568
4 400
4202226
4 200
4202246
4202226
3 800

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.