Roland Svensson Säljägarna

Föregående | Översikt | Nästa

550391

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Jägarna" ("Säljägarna"-"The Hunters"), signerad och daterad roland S, pt sept 1971 färglitografi, bildmått ca 24x40 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550391 - Roland Svensson Säljägarna
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Säljägarna
Budhistorik (5 bud)
4185489
2 400
4167432
4185488
4167432
4163712

4 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
15:08   (16:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.