Roland Svensson Säljägarna

550391

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Jägarna" ("Säljägarna"-"The Hunters"), signerad och daterad roland S, pt sept 1971 färglitografi, bildmått ca 24x40 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Säljägarna
Budhistorik (8 bud)
4202228
3 600
4201932
3 400
4185489
3 200
4185489
2 400
4167432

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.