Roland Svensson Vaxholm,

550377

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vaxholms kastell", signerad roland S, 106/360, färglitografi, bladmått ca 38x56 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Vaxholm,
Budhistorik (16 bud)
4202600
4 600
4202324
4 400
4202264
4 200
4185543
4202263

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.