Roland Svensson Vaxholm,

Föregående | Översikt | Nästa

550377

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vaxholms kastell", signerad roland S, 106/360, färglitografi, bladmått ca 38x56 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550377 - Roland Svensson Vaxholm,
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Vaxholm,
Budhistorik (9 bud)
4185543
3 400
4167469
3 200
4185542
4167469
2 800
4169301
2 600

5 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
19:30   (20:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.