Roland Svensson Menföresbåten

550340

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S., HC, färglitografi, bildyta ca 40x32 cm;

Läs mer

UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Menföresbåten
Budhistorik (14 bud)
4202603
5 000
4202602
4 800
4202598
4 600
4202588
4 400
4199616
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.