Roland Svensson Menföresbåten

Föregående | Översikt | Nästa

550340

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S., HC, färglitografi, bildyta ca 40x32 cm;

Läs mer

UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550340 - Roland Svensson Menföresbåten
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Menföresbåten
Budhistorik (3 bud)

4169298
4168193
2 400
4163183

3 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
19:24   (20:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.