Roland Svensson Röder Storskärgård

550330

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Röder Storskärgård", 1981, signerad roland S, 262/350, färglitografi, bildmått ca 27x54 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Budhistorik (20 bud)
4202840
26 000
4202892
26 000
4202840
25 000
4202053
24 000
4201670
23 000

Slutpris SEK:
26 000
2 618 EUR, 2 974 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.