Roland Svensson

550304

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärssegling" (St Nassa", signerad roland S, färglitografi, 4/200, bildmått ca 32x27 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson
Budhistorik (5 bud)
4193772
1 600
4167466
4167466
4193770
4167466

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.