Roland Svensson Stora Nassa

550299

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isvinter - Storskärgården / Karlssons bro" (Stora Nassa), signerad roland S, färglitografi, HC, bildmått ca 26x42 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Stora Nassa
Budhistorik (8 bud)
4199517
4200678
4199517
1 600
4200677
4199517

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.