Roland Svensson Ramsmora

550296

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tysta byn, Ramsmora", signerad roland S, 258/360, färglitografi, bildmått ca 25x40,5 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Ramsmora
Budhistorik (29 bud)
4202575
6 000
4202569
5 800
4202566
5 600
4202565
5 400
4202560
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.