Roland Svensson Ramsmora

Föregående | Översikt | Nästa

550296

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tysta byn, Ramsmora", signerad roland S, 258/360, färglitografi, bildmått ca 25x40,5 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550296 - Roland Svensson Ramsmora
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Ramsmora
Budhistorik (9 bud)
4169294
4167465
4169293
4167465
1 900
4169292
1 800

4 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
19:06   (20:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.