Roland Svensson Stora Nassa

Föregående | Översikt | Nästa

550290

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll Stora Nassa", signerad roland S, 46/160, färglitografi, bildmått ca 36x55 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550290 - Roland Svensson Stora Nassa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Stora Nassa
Budhistorik (8 bud)
4193717
3 600
4169287
3 400
4167464
3 200
4168337
3 200
4167464

5 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
19:03   (20:03 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.