Roland Svensson

550247

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad och daterad roland S Jan -54, litografi, bildmått ca 23x34 cm;

Läs mer

Med dediktion, ytslitage

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson
Budhistorik (15 bud)
4202533
4202532
950
4202528
900
4202526
850
4202522

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.