Roland Svensson Nasen

Föregående | Översikt | Nästa

550243

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Soldag i Nasen", signerad och daterad roland S okt.1963, 184/260, färglitografi, bildmått ca 32,5x44,5 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550243 - Roland Svensson Nasen
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Nasen
Budhistorik (8 bud)
4168873
3 200
4174157
4168873
2 800
4168332
2 600
4167462
2 400

4 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
18:48   (19:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.