Roland Svensson Gillöga

550239

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gistgården, Gillöga", signerad roland S, 149/180, färglitografi, bildmått ca 22x65 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Gillöga
Budhistorik (17 bud)
4202132
4202293
3 800
4202132
3 600
4202291
3 400
4202132
3 200

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.