Roland Svensson Den Gamla Ångbåten

Föregående | Översikt | Nästa

550222

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4), ur mappen "Den Gamla Ångbåten", komplett svit bestående av 4 färglitografier, 345/360, signerade och numrerade roland S. Edition Grafioteket; omfattar (bildmått): Möte på isen, ca 45x60 cm, Den gamla ångbåten, ca 60x45 cm, Båtdags, ca 45x60 cm, Sandhamnshålet, ca 58x42 cm, oramade;

Läs mer

Oramade i originalmapp

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550222 - Roland Svensson Den Gamla Ångbåten
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (21 bud)
4169280
17 000
4168892
16 500
4169279
16 500
4168892
16 000
4169278
15 500

3 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
18:24   (19:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
17 000
1 661 EUR, 1 943 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.