Roland Svensson Utskärsland

550181

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland", signerad daterad roland, 12/150, 1984, färglitografi, bildmått ca 37x59 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Utskärsland
Budhistorik (12 bud)
4202447
4 800
4202250
4 600
4202129
4 400
4202129
3 400
4191400
3 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.