Roland Svensson Nasen

Föregående | Översikt | Nästa

550179

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "En sommarnatt i Lilla Nassa", signerad roland S, p.t., färglitografi, bildmått ca 29x49 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550179 - Roland Svensson Nasen
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Nasen
Budhistorik (14 bud)
4199753
4 600
4174155
4 400
4168886
4 200
4169431
4 200
4168886

1 dag kvar
Avslutas 2018-08-19
18:00   (19:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.