Roland Svensson Nasen

550179

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "En sommarnatt i Lilla Nassa", signerad roland S, p.t., färglitografi, bildmått ca 29x49 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Nasen
Budhistorik (25 bud)
4202258
6 600
4199753
6 400
4202256
6 400
4199753
6 200
4202255
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.