Roland Svensson Menföresbåten

550163

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 116/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson Menföresbåten
Budhistorik (7 bud)
4169406
3 600
4167451
3 400
4169375
3 200
4167451
4167177

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.