Roland Svensson Menföresbåten

Föregående | Översikt | Nästa

550163

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 116/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550163 - Roland Svensson Menföresbåten
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Menföresbåten
Budhistorik (7 bud)
4169406
3 600
4167451
3 400
4169375
3 200
4167451
4167177

2 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
17:48   (18:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.