Roland Svensson Gillöga

Föregående | Översikt | Nästa

549910

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Juninatt Gillöga", signerad roland S, 160/360, färglitografi, bildmått ca 34x52 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

549910 - Roland Svensson Gillöga
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Gillöga

Budhistorik (9 bud)
4168889
5 200
4174171
5 000
4168889
4 800
4168183
4 600
4167416
4 400

5 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
10:00   (11:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.