Roland Svensson Gillöga

549907

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Våris, Gillöga, ", signerad roland S, 279/360, färglitografi, bildmått ca 23x47 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Gillöga
Budhistorik (9 bud)
4201950
3 800
4196442
3 600
4169424
3 400
4167443
3 200
4168322

Slutpris SEK:
3 800
345 EUR, 399 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.