Roland Svensson Lilla Nassa

549901

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterskärgård Lilla Nassa ", signerad Roland S, 226/250, färglitografi, ca 35x57 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Lilla Nassa
Budhistorik (9 bud)
4199565
2 400
4201216
4199565
4199564
1 900
4199563
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.