Roland Svensson

549894

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Karg kust", signerad Roland S, 47/200, färglitografi, bildmått ca 36x28 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson
Budhistorik (4 bud)

4202331
850
4202100
4202098
750
4168306
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.