Roland Svensson

549840

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Snö och is", signerad och nummrerad 34/100, färglitografi, bildmått ca 13x40 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (30 bud)
4201575
5 000
4200761
4 800
4200615
4 600
4200752
4 400
4200615
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.