Roland Svensson Svenska Högarna

549839

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Svenska Högarnas fyrplats", signerad Roland S, HC, färglitografi, bildmått ca 30x45 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Budhistorik (23 bud)
4202878
5 800
4202043
5 600
4202842
5 400
4202043
5 200
4202605
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.