Roland Svensson Svenska Högarna

Föregående | Översikt | Nästa

549839

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Svenska Högarnas fyrplats", signerad Roland S, HC, färglitografi, bildmått ca 30x45 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

549839 - Roland Svensson Svenska Högarna
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Budhistorik (3 bud)

4168381
4168250
1 900
4166841
950

5 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
21:21   (22:21 )
AKTUELLT BUD SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.