Roland Svensson Sommarbris

549589

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarbris", 1982, signerad roland S, p.t, färglitografi, bildmått ca 28x39 cm;

Läs mer

Med dedikation

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson Sommarbris
Budhistorik (52 bud)
4202200
42 000
4202195
40 000
4202199
40 000
4202195
36 000
4202198
35 000

Slutpris SEK:
42 000
4 053 EUR, 4 603 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.