Roland Svensson Sommarbåten - Västan

549583

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Västan - Sommarbåten", signerad och numrerad roland S., 6/310, färglitografi, bildmått ca 29x44 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Budhistorik (18 bud)
4201947
7 200
4202026
7 000
4201947
6 800
4201991
6 600
4201947
6 400

Slutpris SEK:
7 200
703 EUR, 823 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.