Roland Svensson Husarö

Föregående | Översikt | Nästa

549571

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad och daterad roland S 1973, L/L, färglitografi, bildmått ca 40x32 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

549571 - Roland Svensson Husarö
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Husarö
Budhistorik (18 bud)
4177199
6 400
4169975
6 200
4174147
6 200
4169975
6 000
4174146
5 800

3 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
14:16   (15:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
6 400
625 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.