Roland Svensson Gillöga

549567

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga" ("Villes öka"), signerad roland S, 136/230, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Gillöga
Budhistorik (12 bud)
4201924
4 200
4170181
4201923
4170181
3 600
4201922
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.