Roland Svensson Gillöga

Föregående | Översikt | Nästa

549567

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga" ("Villes öka"), signerad roland S, 136/230, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

549567 - Roland Svensson Gillöga
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Gillöga
Budhistorik (7 bud)
4170181
3 200
4167428
4167428
2 800
4170180
2 600
4167428
2 400

1 dag kvar
Avslutas 2018-08-19
14:08   (15:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.