Roland Svensson "Segel och sommar"

Föregående | Översikt | Nästa

549566

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Segel och sommar", 1985, signerad roland S, 347/350, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

549566 - Roland Svensson "Segel och sommar"
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (8 bud)
4182934
3 400
4167427
3 200
4169373
4167427
2 800
4169371
2 600

3 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
14:00   (15:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.