Roland Svensson "Segel och sommar"

549566

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Segel och sommar", 1985, signerad roland S, 347/350, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (12 bud)
4201964
4 200
4201921
4182934
3 800
4201919
3 600
4182934
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.