Roland Svensson Den gamla Ångbåten

Föregående | Översikt | Nästa

549562

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten", 1978, signerad roland S, färglitografi, pt, bildmått ca 37x30 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

549562 - Roland Svensson Den gamla Ångbåten
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Budhistorik (10 bud)
4180581
1 900
4177196
1 800
4176991
1 700
4170182
1 600
4169379

5 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
13:48   (14:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.