Roland Svensson Möja

Föregående | Översikt | Nästa

549557

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad roland S, 194/310, färglitografi, bildmått ca 24x42 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

549557 - Roland Svensson Möja
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Möja
Budhistorik (2 bud)

4169795
2018-07-23 02:20:29
4166854
2018-07-20 19:01:26
750

5 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
13:32   (14:32 )
AKTUELLT BUD SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.