Roland Svensson Möja

549546

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möjavinter", signerad och numrerad roland S.,15/225, färglitografi, bildmått ca 28x36 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Möja
Budhistorik (25 bud)
4202124
3 400
4202118
3 200
4202123
4202118
2 800
4201992
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.