Roland Svensson Sommarbåten - Västan

549401

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Västan - Sommarbåten", signerad och numrerad roland S., 41/310, färglitografi, bildmått ca 29x44 cm;

Läs mer

Smärre gulnader

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Budhistorik (23 bud)
4202836
7 400
4202023
7 200
4202835
7 000
4202023
6 800
4202019
6 600

Slutpris SEK:
7 400
723 EUR, 846 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.