Roland Svensson Nasen

Föregående | Översikt | Nästa

549394

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Soldag i Nasen", signerad och daterad roland S okt.1963, p.t., färglitografi, bildmått ca 32,5x44,5 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

549394 - Roland Svensson Nasen
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Nasen
Budhistorik (8 bud)
4167420
2 800
4170465
2 600
4167420
2 400
4170015
4167420

2 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
11:08   (12:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.