Roland Svensson Gillöga

549387

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga, Västerhamn", signerad roland S, 64/200, färglitografi, bildmått ca 29x45 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Gillöga
Budhistorik (8 bud)
4201874
1 700
4201868
1 600
4201857
4201856
1 400
4201209
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.