Roland Svensson Fyrfolkets hamn Svenska Högarna

549380

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Fyrfolkets hamn, Svenska Högarna, 1970, signerad roland S, 5/25 HC, färglitografi, bildmått ca 26x40 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Budhistorik (8 bud)
4193809
2 800
4170464
2 600
4169648
2 400
4168186
4169647

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.