Roland Svensson Blankt sund

549378

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blankt sund" (Natthamn), signerad roland S, 61/360, färglitografi, bildmått ca 30x44 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Blankt sund
Budhistorik (14 bud)
4201819
5 800
4199141
5 600
4168888
5 400
4191031
5 400
4168888
5 200

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.