Roland Svensson Pelarsommar

546218

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", 1976, signerad roland S, 233/250, färglitografi, bildmått ca 32x42 cm;

Läs mer

HISTORIK: Motivet utgavs även som frimärke

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Pelarsommar
Budhistorik (17 bud)
4202993
6 800
4202069
6 600
4169314
6 400
4201638
6 200
4169314
6 000

Slutpris SEK:
6 800
664 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.