Roland Svensson Stora Nassa

Föregående | Översikt | Nästa

546209

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsdag Stora Nassa", signerad och daterad roland S 1954, pt, färglitografi, ca 31x52 cm;

Läs mer

UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

546209 - Roland Svensson Stora Nassa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Stora Nassa

Budhistorik (5 bud)
4195840
650
4194131
600
4192757
550
4170318
500
4169038

3 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
10:24   (11:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.