Roland Svensson Stora Nassa

546209

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsdag Stora Nassa", signerad och daterad roland S 1954, pt, färglitografi, ca 31x52 cm;

Läs mer

UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Stora Nassa

Budhistorik (20 bud)
4201096
2 600
4200751
2 400
4201095
2 400
4200751
4199588

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.