Soffa Chesterfield-modell

561268

SOFFA, 1900-talets andra hälft, Chesterfield-modell, 3-sits, djuptäftad oxblodsfärgad skinnklädsel, lösa plymåer, sitthöjd ca 40, längd 220 cm

Patina, viss krackelyr i skinnet

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa Chesterfield-modell

Budhistorik (28 bud)
4180464
8 600
4180463
8 400
4180462
8 200
4180461
8 000
4180459
7 800

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.