Matsalsmöbel 1920-tal

561264

MATSALSMÖBEL, ca 1920-tal klassicerande stil, ljus björk, bestående av; 8 stolar, 2 karmstolar, skåp H ca 204, 137x62 cm, skänk H ca 139, 194x62 cm, buffé H ca 87, 105x58 cm, bord med pelarfot, 3 st iläggsskivar ā 50 cm, 2 nerfällbara stödben H ca 76, 140x118 cm, max L ca 290 cm

Bruksslitage, mindre fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Matsalsmöbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Matsalsmöbel 1920-tal

Budhistorik (3 bud)

4172538
4171319
4171058

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Helsingborg. För information om transport kontakta info@transportbyran.se.