Jardinär 1800-tal

561258

JARDINJÄR, 1800-talets fjärde kvartal, sannolikt Frankrike, förgylld brons, botten i trä, höjd ca 88, 61x39 cm

Insats saknas, nyare skruv och brickor , ställvis korrosion

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Jardinär 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

4180331
3 200
4176927
4171151

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.