Byrå fanérad i valnöt

561257

BYRÅ, 1900-talets mitt, fanerad i valnöt, beslag i mässing, med två små lådor samt fyra stora lådor flankerade av pilastrar, varav en är öppningsbar, på fyra klotformade fötter, höjd ca 91, 102x54 cm

Slitage, ställvis något blekt, fläckar och märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Byrå fanérad i valnöt

Budhistorik (4 bud)

4180258
550
4180257
450
4176592
4176591

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.